Kelaamon blogit uudistuivat
Published: 11.5.2012
Nyt on hyvä aika aloittaa oma blogi! Kelaamon blogeihin on lisätty uusia toiminnallisuuksia ja samalla parannettu ulkonäköä.
Blogeissa on nyt näkyvillä kaikki aikaisemmat tekstit, käynnit ja kommentit. Täten on helpompi ja mukavampi seurata henkilöiden ja tapahtumien blogikirjoituksia. Lisää eloa blogeihin saa myös liittämällä teksteihin kuvia, elokuvia ja klippejä.
Blogit ovat kätevä ja hauska tapa tiedottaa festivaaleista, tapahtumista, kertoa elokuvan tekemisestä, jakaa ideoita ja kertoa itsestään.
Uuden blogikirjoituksen voit tehdä omalta profiilisivultasi. Klikkaa 'Blogi' kohtaa ja valitse 'Luo blogikirjoitus'. Kun teksti on valmis paina 'julkaise' ja blogikirjoitus tulee näkyviin kaikille.
Haluaisitko sinä blogata jostain tapahtumasta tai festivaalista? Ota yhteyttä info@kelaamo.fi.
Linkit:
Tutustu Kelaamon blogeihin